Privātuma politika

Šī privātuma politika nosaka Kristiānas Lapiņas – KBT psihoterapijas speciālistes privātuma praksi saistībā ar lapina.lv tīmekļa vietni (turpmāk tekstā – Vietne).

Privātuma politika nosaka, ka pilnībā tiek respektētas Jūsu tiesības uz privātumu un, bez Jūsu atļaujas, nekāda personīgā informācija par Jums netiek ievākta. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi iesniedzat, tiek apstrādāta saskaņā ar Fizisko personas datu aizsardzības likumu.

Šajā tīmekļa vietnē netiek ievākti nekādi Jūsu personas dati, izņemot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi iesniedzat pats, piemēram, nosūtot pieteikuma formu konsultacijai, tajā norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruni. Ja Jūs uzsākat terapiju pie Kristiānas Lapiņas, mēs varam lūgt sniegt arī papildu informāciju, piemēram, rēķina izrakstīšanas adresi.

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie mums ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Mēs izmantojam trešo pušu ar labu reputāciju pakalpojumus, kas mums piegādā nepieciešamās aprīkojuma, programmatūras, tīklošanas, glabāšanas un ar to saistītās tehnoloģijas, kas ir nepieciešamas, lai uzglabātu Jūsu datus un uzturētu lapina.lv vietni.

Informāciju, kas saistīta ar šīs tīmekļa vietnes apmeklētājiem un to rīcību, fiksē Google Analytics, kas tiek izmantota statistikas nolūkos, lai uzlabotu vietnes lietojamību. Ievāktie dati netiek izmantoti, lai identificētu Jūs personīgi.

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem.

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt Jūsu lapina.lv glabāto personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem. Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Kas ir sīkdatne?

Lapina.lv vietne izmanto sīkdatnes (“cookies”).

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās vietnes saglabā Jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu vietnes darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs vietnes lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Lapina.lv vietne var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir obligāti nepieciesamas, lai Jūs spētu pārvietoties vietnē un lietot tās funkcijas.
 • Sīkdatnes, kuras atceras Jūsu izvēli. Dažas šajā vietnē lietotās sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties Jūsu izdarītās izvēles. Šīs sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas labas lietotāja pieredzes nodrošināšanai.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu vietni. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā vietnē lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google, Meta, MonsterInsights utml. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās vietnēs, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu vietne.

Vairāk informācijas par Meta, Google un MonsterInsights iestatītajām sīkdatnēm skatiet Meta Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā, MonsterInsights Sīkdatņu politikā.

Kā Jūs kontrolējat sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to uzstādīšanas savā viedierīcē sekojošos veidos:

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti Jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai iespējotu augstāku privātuma līmeni, būtiski neietekmējot Jūsu lietotāja pieredzi.
 • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, instalējot parlūkprogrammā tam paredzētus palīgrīkus.

Vairāk varat lasīt šeit: www.aboutcookies.org.

Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Vietnē. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Vietnē, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.